TD MODERÁTOR

Evka prišla, ako vždy, pripravená, škoda len, že viac učiteľov nevyužilo príležitosť načerpať z jej bohatých skúseností a to celkom zadarmo. Jedinou vstupnou investíciou boli dve hodinky vášho času. Nevadí,že tohto roku nemáte vhodných žiakov do súťaže, alebo že práve neučíte deviatakov.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na štyri súťažné disciplíny Sárovej Bystrice sa treba pripraviť a je dobré vedieť ako na to, pretože mladý moderátor sa predstaví v štyroch úplne rôznych polohách. Iným spôsobom sa moderuje spravodajstvo, reklama, rozhovor a vlastná relácia a rozdiel je aj v tom, či náš výstup ide do rozhlasového éteru, alebo je určený na obrazovky TV.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podebatovali sme ako pracovať s mladým moderátorom, ako ho motivovať, pred čím sa vystríhať, ako to neprehnať, aby každý zo 4 výstupov pôsobil pravdivo, profesionálne, pre diváka a poslucháča zaujímavo a presvedčivo.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Budeme držať palce súťažiacim aj ich učiteľom na regionálnej súťaži 27. októbra 2014  (pondelok) na KU v Ružomberku,  v priestoroch budovy novej Univerzitnej knižnice, v TV štúdiu na 3.  poschodí.

SÁROVÁ BYSTRICA, propozície aj záväznú prihlášku nájdete TU.

kratučká ukážka z našej TD

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s