VEĽKONOČNÉ STRETNUTIE

Aj tak by sa dalo nazvať stretnutie nášho klubu, veď bol Zelený štvrtok. Nezišlo sa nás veľa, ale program bol bohatý. Matikári posedeli s prvostupniarkami a prebrali, čo všetko deti, ktoré absolvovali na 1.stupni Hejného matematiku ovládajú, či treba niečo dobrať, aby na druhý stupeň išli pripravené ako sa patrí. Konštatovanie…učivo v Hejného matematike, je zostavené tak, že je možné posunúť ho zhruba o pol roka, čo znamená, že štvrtácku učebnicu žiaci doberú v piatom ročníku. Bolo by to ústretové aj pre žiakov, ktorí by prišli z inej školy. Vznikol by priestor na adaptáciu a zoznámenie sa z prostrediami. Učivo ISCEDu II. tým nie je v žiadnom prípade ohrozené ani skresané :).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Oprášili sme tvorbu blogu na wordpresse a nezľakli sme sa ani Facebooku, ktorý považujeme za výborný priestor na propagáciu aktivít škôl, tried, skupín (y).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Najviac času nám zabrala práca s Google Diskom. Vieme, že je množstvo iných úložísk a priestorov na zdieľanie, ale dnes sme si vyskúšali práve tento priestor. Ukázali sme si ako  ukladať a zdieľať súbory, upratať si ich do priečinkov, vytvorili sme formuláre, aj písomku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dáška nám ukázala ako si môžeme doplniť vyhodnotenie jednotlivcov v excelovskom dokumente.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kávička bola tiež., ale len tak popri, lebo nestíhačka, no na záver sme konštatovali, že čas strávený na Zelený štvrtok v škole, nebol na zahodenie :), veď tej dovolenky aj tak nie je na vykrytie všetkých žiackych prázdnin.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

FOTOGALÉRIA

 

 

 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s